Przejdź do głównej zawartości

Najlepsze atrakcje na wesele - fotobudka WrocławPrzeżywamy weselny zawrót głowy. Nie wystarcza już tak jak kiedyś dobre jedzenie i fajna muzyka. Chcemy zadziwić swoich gości czym oryginalnym, co zajmie ich czas na weselu, sprawi, że uśmiechną się i będą wspominać nasze przyjęcie jako wyjątkowe. Poniżej przedstawimy dwa najpopularniejsze atrakcje na wesela, które rozchmurzą nawet najbardziej zachmurzonych.

1.     

Fotobudka Wrocław

To budka, w której każdy z gości samodzielnie lub przy pomocy wynajętej osoby może zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Założenie jest takie, by fotki były zabawne, dlatego każdy z gości otrzymuje gadżety i śmieszne napisy, by przybrać odpowiednią postać. Goście po zakończonej sesji otrzymują odbitkę zdjęcia z adnotacją z jakiego wydarzenia pochodzi zdjęcie. To jedna z najbardziej popularnych atrakcji na wesele we Wrocławiu.
2.      Fajerwerki
Nikt nie powiedział, że pokaz sztucznych ogni musi być zarezerwowany tylko na Sylwestra! Okazuje się, że pokaz fajerwerków w weselną noc świetnie zdaje egzamin.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Fotobudka w Łodź

Coraz więcej osób zastanawia się jak urozmaicić swoją imprezę. I nie ma znaczenia czy jest to wesele, urodziny czy inna uroczystość. Okazuje się, że standardowe rozwiązania przechodzą do lamusa i teraz szukamy czegoś bardziej oryginalnego. My dziś mamy dla Was pomysł nie do podrobienia – fotobudkę na zamówienie. Zamawiając fotobudka Łódź określa się konkretnie czego oczekujemy. Mówimy jaki jest rodzaj uroczystości, podajemy imiona zainteresowanych wybieramy grafikę i tym właśnie będzie opatrzona nasza fotobudka. Każdy z gości otrzyma zdjęcie spersonalizowane, dzięki czemu będzie sobie mógł przypominać o tym fajnym wydarzeniu. We Wrocławiu coraz więcej osób decyduje się nie tylko urozmaicić czas gościom, ale także zapewnić sobie i im niezwykłą pamiątkę na lata w postaci zdjęć. Fotobudka idealnie wkomponuje się w chrzciny, urodziny, rocznicę, wesele, komunię czy inne ciekawe wydarzenie. Wybierają ją także firmy na eventy, czy spotkania integracyjne, by zapewnić doskonałą promocję.

Fotobudka na studniówkę Wrocław

Matura to egzamin dojrzałości, który zapada w pamięć każdemu. Ostatnia prosta przed egzaminami to wielki stres, który przerwany jest wspaniałym balem – studniówką. To niesamowite przyjęcie jest bardzo ważne dla każdego maturzysty. Studniówka to wesoła zabawa z rówieśnikami(także dzięki atrakcją np. fotobudka), którzy w danym momencie przeżywają to samo. Maturzyści robią wszystko by wyglądać olśniewająco. Dziewczęta kupują wspaniałe kreacje, chłopcy wybierają modne garnitury i krawaty. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. By utrwalić tak ważny moment w swoim życiu oraz pokazać jak pięknie wyglądaliśmy w tym dniu wiele szkół z Wrocławia i nie tylko decyduje się na wynajęcie na studniówkę fotobudki. Na zdjęciach z fotobudka Wrocław można umieścić nazwę wydarzenia datę i na przykład nazwę szkoły co stanowi niezwykłą pamiątkę dla każdego maturzysty. To także doskonały pomysł, by stworzyć kronikę szkolną. Fotobudka na studniówkę to wspaniały pomysł, który bije rekordy popularnośc…